Korona Dobrzyniewo - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • - ŁKS 1926 II Łomża
  • Krypnianka Krypno - Orlęta Czyżew 2:1
  • Korona Dobrzyniewo - Polonia Raczki 0:0
  • Iskra Narew - 0:6
  • Gieret Giby - Pomarzanka Sejny 2:0
  • - Rudnia Zabłudów 1:2
  • - 2:2
  • - 0:3
  •        

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Zegar

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 58, wczoraj: 28
ogółem: 695 642

statystyki szczegółowe

Logowanie

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. CcIiTtOo18 5
2. pedros11 2

Wyniki

Ostatnia kolejka 4
ŁKS 1926 II Łomża
Krypnianka Krypno 2:1 Orlęta Czyżew
Korona Dobrzyniewo 0:0 Polonia Raczki
Iskra Narew 0:6
Gieret Giby 2:0 Pomarzanka Sejny
1:2 Rudnia Zabłudów
2:2
0:3

Dla Kibica

Sport.pl

Terminarz

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
15  2013-11-02 Gieret Giby 17:00
15  2013-11-02 Iskra Narew 17:00
15  2013-11-02 Korona Dobrzyniewo 17:00
15  2013-11-02 Krypnianka Krypno Rudnia Zabłudów 17:00
15  2013-11-02 ŁKS 1926 II Łomża Pomarzanka Sejny 17:00
15  2013-11-02 Orlęta Czyżew 17:00
15  2013-11-02 Polonia Raczki 17:00
14  2013-10-26 Pomarzanka Sejny 17:00
14  2013-10-26 Pomarzanka Sejny Orlęta Czyżew 17:00
14  2013-10-26 Rudnia Zabłudów ŁKS 1926 II Łomża 17:00
14  2013-10-26 Krypnianka Krypno 17:00
14  2013-10-26 Korona Dobrzyniewo 17:00
14  2013-10-26 Iskra Narew 17:00
14  2013-10-26 Gieret Giby 17:00
13  2013-10-19 Gieret Giby 17:00
13  2013-10-19 Iskra Narew 17:00
13  2013-10-19 Korona Dobrzyniewo 17:00
13  2013-10-19 Krypnianka Krypno 17:00
13  2013-10-19 ŁKS 1926 II Łomża 17:00
13  2013-10-19 Orlęta Czyżew Rudnia Zabłudów 17:00
13  2013-10-19 Polonia Raczki Pomarzanka Sejny 17:00
12  2013-10-16 Pomarzanka Sejny 17:00
12  2013-10-16 Rudnia Zabłudów Polonia Raczki 17:00
12  2013-10-16 Orlęta Czyżew 17:00
12  2013-10-16 ŁKS 1926 II Łomża 17:00
12  2013-10-16 Krypnianka Krypno 17:00
12  2013-10-16 Korona Dobrzyniewo 17:00
12  2013-10-16 Iskra Narew 17:00
12  2013-10-16 Gieret Giby 17:00
11  2013-10-12 Iskra Narew Gieret Giby 17:00
11  2013-10-12 Korona Dobrzyniewo 17:00
11  2013-10-12 Krypnianka Krypno 17:00
11  2013-10-12 ŁKS 1926 II Łomża 17:00
11  2013-10-12 Orlęta Czyżew 17:00
11  2013-10-12 Polonia Raczki 17:00
11  2013-10-12 Rudnia Zabłudów 17:00
11  2013-10-12 Pomarzanka Sejny 17:00
10  2013-10-05 Rudnia Zabłudów Pomarzanka Sejny 17:00
10  2013-10-05 Polonia Raczki 17:00
10  2013-10-05 Orlęta Czyżew 17:00
10  2013-10-05 ŁKS 1926 II Łomża 17:00
10  2013-10-05 Krypnianka Krypno 17:00
10  2013-10-05 Gieret Giby Korona Dobrzyniewo 17:00
10  2013-10-05 Iskra Narew 17:00
2013-09-28 Korona Dobrzyniewo Iskra Narew 17:00
2013-09-28 Krypnianka Krypno Gieret Giby 17:00
2013-09-28 ŁKS 1926 II Łomża 17:00
2013-09-28 Orlęta Czyżew 17:00
2013-09-28 Polonia Raczki 17:00
2013-09-28 Pomarzanka Sejny Rudnia Zabłudów 17:00
2013-09-28 Rudnia Zabłudów 17:00
2013-09-21 Rudnia Zabłudów 17:00
2013-09-21 Pomarzanka Sejny 17:00
2013-09-21 Polonia Raczki 17:00
2013-09-21 Orlęta Czyżew 17:00
2013-09-21 Gieret Giby ŁKS 1926 II Łomża 17:00
2013-09-21 Iskra Narew Krypnianka Krypno 17:00
2013-09-21 Korona Dobrzyniewo 17:00
2013-09-14 Krypnianka Krypno Korona Dobrzyniewo 17:00
2013-09-14 ŁKS 1926 II Łomża Iskra Narew 17:00
2013-09-14 Orlęta Czyżew Gieret Giby 17:00
2013-09-14 Polonia Raczki 17:00
2013-09-14 Pomarzanka Sejny 17:00
2013-09-14 Rudnia Zabłudów 17:00
2013-09-07 Rudnia Zabłudów 17:00
2013-09-07 Pomarzanka Sejny 17:00
2013-09-07 Gieret Giby Polonia Raczki 17:00
2013-09-07 Iskra Narew Orlęta Czyżew 17:00
2013-09-07 Korona Dobrzyniewo ŁKS 1926 II Łomża 17:00
2013-09-07 Krypnianka Krypno 17:00
2013-09-04 ŁKS 1926 II Łomża Krypnianka Krypno 17:00
2013-09-04 Orlęta Czyżew Korona Dobrzyniewo 17:00
2013-09-04 Polonia Raczki Iskra Narew 17:00
2013-09-04 Gieret Giby 17:00
2013-09-04 Pomarzanka Sejny 17:00
2013-09-04 Rudnia Zabłudów 17:00
2013-08-31 1:2 Rudnia Zabłudów zobacz ›
2013-08-31 Gieret Giby 2:0 Pomarzanka Sejny zobacz ›
2013-08-31 Iskra Narew 0:6 zobacz ›
2013-08-31 Korona Dobrzyniewo 0:0 Polonia Raczki zobacz ›
2013-08-31 Krypnianka Krypno 2:1 Orlęta Czyżew zobacz ›
2013-08-31 ŁKS 1926 II Łomża 17:00
2013-08-28 Orlęta Czyżew ŁKS 1926 II Łomża 17:00
2013-08-28 Polonia Raczki 1:3 Krypnianka Krypno zobacz ›
2013-08-28 5:0 Korona Dobrzyniewo zobacz ›
2013-08-28 Pomarzanka Sejny 4:3 Iskra Narew zobacz ›
2013-08-28 Rudnia Zabłudów 3:0 Gieret Giby zobacz ›
2013-08-25 Gieret Giby 4:1 zobacz ›
2013-08-25 Iskra Narew 0:4 Rudnia Zabłudów zobacz ›
2013-08-25 Korona Dobrzyniewo 6:0 Pomarzanka Sejny zobacz ›
2013-08-25 Krypnianka Krypno 4:7 zobacz ›
2013-08-25 ŁKS 1926 II Łomża Polonia Raczki 17:00
2013-08-25 2:0 Orlęta Czyżew zobacz ›
2013-08-18 Polonia Raczki 0:1 Orlęta Czyżew zobacz ›
2013-08-18 ŁKS 1926 II Łomża 17:00
2013-08-18 Pomarzanka Sejny 2:0 Krypnianka Krypno zobacz ›
2013-08-18 Rudnia Zabłudów 2:1 Korona Dobrzyniewo zobacz ›
2013-08-18 6:4 Iskra Narew zobacz ›
2013-08-18 2:0 Gieret Giby zobacz ›

Ostatnie spotkanie

Korona Dobrzyniewo 0:0 Polonia Raczki
2013-08-31, 17:00:00
     

Reklama

Najnowsza galeria

Korona - Hetman Białystok 0:3 - 22.10.2017
Ładowanie...

Tabela ligowa

podlaskie » Klasa Okręgowa
1. Rudnia Zabłudów 12 bz
2. 10 bz
3. 9 plus
4. 7 minus
5. 7 minus
6. 7 bz
7. Pomarzanka Sejny 6 bz
8. Gieret Giby 6 plus
9. Krypnianka Krypno 6 plus
10. Korona Dobrzyniewo 4 minus
11. Orlęta Czyżew 3 minus
12. 2 bz
13. Polonia Raczki 1 plus
14. ŁKS 1926 II Łomża 0 minus
15. 0 bz
16. Iskra Narew 0 bz

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Statystyki drużyny

Pogoda


Aby widget pogoda funkcjonował poprawnie, należy wypełnić dane w panelu administracyjnym.

Kalendarium

16

08-2018

czwartek

17

08-2018

piątek

18

08-2018

sobota

19

08-2018

niedziela

20

08-2018

pon.

21

08-2018

wtorek

22

08-2018

środa