Korona Dobrzyniewo - strona nieoficjalna

• Wyniki ostatniej kolejki:
  • - ŁKS 1926 II Łomża
  • Krypnianka Krypno - Orlęta Czyżew 2:1
  • Korona Dobrzyniewo - Polonia Raczki 0:0
  • Iskra Narew - 0:6
  • Gieret Giby - Pomarzanka Sejny 2:0
  • - Rudnia Zabłudów 1:2
  • - 2:2
  • - 0:3

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. CcIiTtOo18 5
2. pedros11 2

ŁKS 1926 II Łomża
Krypnianka Krypno 2:1 Orlęta Czyżew
Korona Dobrzyniewo 0:0 Polonia Raczki
Iskra Narew 0:6
Gieret Giby 2:0 Pomarzanka Sejny
1:2 Rudnia Zabłudów

Dla Kibica

Przegrana z Wigrami.

• autor: milo29, 2012-10-22 21:58

Kolejny mecz przed nami. Z biegiem czasu widać jak ciężka będzie dla nas ta runda. Mimo, że mamy dość wysokie miejsce w tabeli i w miarę dużo uzbieraliśmy punktów łatwo nie będzie. Coraz węższy skład, kontuzje, nieobecności, powodują, że coraz trudniej idzie nam walka o punkty.

W tym meczu bardzo wyraźnie można było dostrzec brak treningów. Niestety, większość pracuje i nie może uczestniczyć w zajęciach o 16-17. Na boisku rzuca się w oczy brak ogrania, zrozumienia. Często piłka odskakuje w prostych sytuacjach, źle obliczmy odległości. Czasem brakuje zdrowia. Wigry to chyba najmłodsza drużyna z jaką graliśmy. Od początku zdobyli przewagę. Długo utrzymywali się przy piłce. W pierwszej połowie dość łatwo przedostawali się pod nasze pole karne. Już na początku spotkania goście ładnym prostopadłym podaniem minęli linię obrony. Do piłki doszedł pomocnik Wigier, złamał akcję do środka i strzałem po długim rogu pokonał Chudego. Znowu tracimy szybko bramkę, tak naprawdę nie weszliśmy jeszcze dobrze w mecz. W pierwszej połowie ciężko przychodziło nam konstruowanie akcji. Głównie po przechwytach lub niecelnych podaniach gości udawało nam się szybciej przedostać pod pole karne Wigier. Jednak nie mogliśmy stworzyć dogodnej sytuacji. Mimo przewagi gości, nie było zbyt dużo groźnych akcji pod naszą bramką. Najczęściej po naszych niecelnych podaniach. W tej połowie było widać, jak szybko pozbywamy się piłki. Graliśmy „elektrycznie”, nie mogliśmy wymienić kilku podań, przerzucić akcji z jednej na drugą stronę boiska. W tej części gry goście w defensywie wyglądali dobrze, kontrolowali nasze akcje.

Zbyt wielu zmian w grze trener nie mógł przeprowadzić, na ławce mieliśmy 3 piłkarzy w tym 2 juniorów młodszych. W drugiej połowie zagraliśmy trochę inaczej. Byliśmy bardziej cofnięci, Staraliśmy się grać prostopadłe piłki do Jacka. Coraz lepiej to wyglądało. Tego dnia Jacek był naprawdę dobrze predysponowany szybkościowo. Wygrywał wszystkie pojedynki sprinterskie z młodzieżą Wigier. Dzięki temu stwarzaliśmy coraz większe zagrożenie z prawej strony. Niestety brakowało ostatniego podania lub wykończenia. Najpierw po ładnej akcji urwał się Marek, wyszedł sam na sam, niestety kont był dość duży. Marek mocno uderzył po krótkim rogu, ale bramkarz wyczekał do końca i sparował piłkę na rożny. Po chwili kolejna akcja bokiem, Jacek wygrał przebieżkę, dośrodkował i niestety Wróbel nie potrafił wykorzystać ładnej asysty. W tym fragmencie mieliśmy bardziej klarowne sytuacje, niestety znowu zawodziła skuteczność. Za to goście można powiedzieć, jak zwykle. Drugą bramkę straciliśmy po błędzie obrońcy. Dość lekko zgrywał piłkę do bramkarza, co wykorzystał napastnik gości i ładnym lobem pokonał Chudego. Trzecia bramka to brak przerwania akcji w środku pola.  Piłkarze Wigier wykorzystali naszą dekoncentrację i po małym zamieszaniu w polu karnym trzeci raz pokonali Chudego. Wyrównaliśmy po ładnej akcji Jacka. Ponownie wyprzedził defensywę Suwałk, mocno strzelił. Bramkarz odbił piłkę do góry, tam wbiegał nasz junior i na pustą bramkę strzelił głową. 3:1 i po meczu.

Z przebiegu spotkania zwycięstwo zasłużone Wigier. Byli lepsi, ale tym razem tylko skuteczniejsi. Stracone bramki, poza pierwszą były po naszych indywidualnych błędach, a nie po akcjach gości. Ważne, żeby jak najwięcej ludzi przychodziło na treningi. Z boku wyraźnie było widać, jakie mamy problemy z wyprowadzeniem piłki. Kilka podań sprawiało nam trudności. Często wybijaliśmy na oślep. Teraz na tyle nas stać, jedynie jak wszyscy się zmobilizują, zagrają z wiarą i przede wszystkim walką przez 90 minut możemy powalczyć o dobry wynik. Tabela zrobiła się płaska, każdy punkt będzie się liczył na wiosnę. Wiara umiera ostatnia, cieszy, że młodzież coraz śmielej wchodzi do drużyny, ale pozostali muszę mocniej się sprężyć. Czekam na dobry mecz Wróbelka ;) zbyt nerwowo ostatnio sobie poczyna. Więcej trzeba dawać dla zespołu i będzie dobrze.

autor: milo29 2012-10-22 22:06:58

Profil milo29 w Futbolowo Ciężko fotki cykać i oglądać jednocześnie ;)Łatwiej z Wami biegać. Więcej wiary potrzeba i głowy do góry.

autor: ~kretou 2012-10-23 20:48:02

avatar Dario nikt się nie załamuje, Wigry to jedna z 4-5 mocniejszych drużyn naszej ligi. Na ich tle nie wyglądaliśmy źle, przynajmniej takie jest moje odczucie. Myślę, że mimo ich przewagi w pierwszej połowie mogliśmy się pokusić o jedną bramkę(chociażby po moim szybkim rozegraniu autu do Jacka), a o ile sobie przypominam to Wigry w 1 połowie nie miały zbytnio sytuacji bramkowych. druga połowo to jak napisałeś zaczeliśmy lepiej, mieliśmy swoje sytuacje i jak to my nie wykorzystujemy i dostajemy bramkę na 2-0 i w zasadzie koniec grania. Ja mimo wyników jestm optymistycznie nastawiony, bo nie ma powodów żeby było inaczej.Pozdrawiam.

autor: ~kretou 2012-10-23 20:48:58

avatar Z Sudovią gramy w niedzielę o 14

autor: ~seba 2012-10-24 23:50:45

avatar nowe stroje jak ja pojechalem ... łądnie. Powodzenia panowie !!!!!!!!

Autor: Treść:pozostało znaków:

15. 0 bz
16. Iskra Narew 0 bz

Brak aktywnych ankiet.

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Pogoda

Aby widget pogoda funkcjonował poprawnie, należy wypełnić dane w panelu administracyjnym.

pon.