Sport.pl

Aktualności

Z Turem na remis 2:2.

• autor: milo29, 2009-06-06 23:27

Zostały tylko dwa mecze do zakończenia rundy. Z Michałowem i Wissą u siebie, po ostatnim meczu zakończenie z grillem i może coś więcej J

Na kilku stronach można było przeczytać, że Tur przyjedzie do nas po pewne 3 punkty. A tu, co, śmiech na sali kilka gwiazdek, które krzyczą i machają rączkami. To, co można powiedzieć dobrego o gościach to bramki, jakie nam strzelili, naprawdę po ładnych akcjach. Za to woli zwycięstwa, a chyba myślą o III lidze, zero.

Pierwsza połowa bardzo wyrównana, sporo sytuacji podbramkowych z obu stron. Dzisiaj naprawdę super w bramce spisywał się Chudy, mimo, że prawie nie spał, bo się w piątek dobrze bawił J. Kilka razy uratował nas od straty bramki. My zagraliśmy jak kilka ostatnich meczyków. Więcej spokoju w środku pola, dużo więcej dokładności i uważnie z tyłu. Niestety w 45 minucie poszło precyzyjne dośrodkowanie z lewej strony, super znalazł się napastnik Tura i precyzyjnym strzałem głową pokonał naszego bramkarza. My w pierwszej połowie mieliśmy kilka groźnych strzałów i jedną dobrą okazję, w której Jacek wyprzedził obrońców i kiedy miał tylko bramkarza przed sobą chciał jeszcze sobie dzióbnąć piłkę do przodu, ale wybór okazał się zły.

W drugiej połowie nic za bardzo się nie zmieniło. Gra była w miarę wyrównana. Po jednej szybkiej kontrze pomocnik Tura precyzyjnie podał na długi słupek, gdzie stał sam zawodnik z Bielska. Ten strzałem po długim rogu pokonał naszego bramkarza. Wydawało się, że już nic się nie wydarzy. Wynik 2:0 dla gości, tylko po strzeleniu bramki chyba poczuli się bardzo pewnie. My nie zmieniliśmy nic w swojej grze po jednej składnej akcji Marek dośrodkował tak precyzyjnie, że Łukasz nie miał większych problemów z umieszczeniem piłki w siatce. W przerwie powiedział, że strzeli, to i strzelił. Po strzeleniu kontaktowego gola poszliśmy bardziej do przodu, były trzy zmiany, które podkręciły tempo naszym akcjom. Po jednej z nich, był faul. Podszedł Marek przymierzył i po rykoszecie piłka znalazła się w siatce. 2:2.

I tak pewny Tur wywiózł remis, chociaż nie musiał.

Mecz ten pokazał jak ważna jest ławka rezerwowych. Kilka zmian, każdy wchodzi i daje z siebie wszystko, w tym sezonie nie zawsze mieliśmy taki komfort.

Podsumowując, z naszej strony kolejny dobry mecz, a drużyna, która walczy o III ligę, nie wiem, co mam napisać, chyba z taka grą bym się nie odważył, bo śmiesznie byłoby za rok z zerowym kontem spaść z powrotem. Za wysokie progi dla kilku naszych IV ligowców, którzy walczą o awans.

• Komentarzy [14]
  • czytano: [684]

autor: ~Tomasz 2009-06-07 12:43:57

avatar Bardzo trafna recenzja meczu. Gratuluję chłopakom. Z pozycji 0:2 wywalczyli remis i to z takimi gwiazdeczkami z Bielska. A co do cyt: "......i Wissą u siebie, po ostatnim meczu zakończenie z grillem i może coś więcej J…". Z całą pewnością iiiiiii coś więcej J

autor: ~Tur 2009-06-07 21:36:05

avatar co Wy tutaj kuR*a piszecie wy dobrze graliscie? w 2 polowie oddaliscie 2 strzaly na bramke, graliscie ciagle na pale mieliscie szybkiego goscia z przodu i ganialiscie jego kopiac tylko do przodu, jedynym zawodnikiem ktory u was cos gral byl wasz kapitan, reszta nie ma pojecia o pilce, klapki na oczach i do przodu, o nasza gre w 3 lidze sie nie bojcie my sobie damy rade, wy patrze zebyscie sie nie znalezli w okregowce. napisales "nasze skladne akcje" jakie skladne akcje kopaliscie sie po nogach i napierdalalisci* tylko do przodu, schowaj sie z takim opisaniem meczu " kilka gwiazdeczek" a co zazdroscisz ze u nas jest kilka gwiazdeczek ktore maja pojecia o graniu i nie potrafia wybijac paly tak jak wy? spadajcie do okregowy i nie pokazujcie sie w 4 lidze. pozdro

autor: ~obiektywny 2009-06-07 21:42:04

avatar zebrala sie banda pijusow i chca grac w pilke, patrze obiektywnie na cala sytuacje. od 30 minuty meczu pytaliscie sedziego ile do konca, zawodnicy z bielska zganiali dobrze zabraklo im troche szczescia a pojechali by z wami z 4:0, mieliscie ogromne szczescie ze strzeliliscie te 2 bramki, fakt tur w koncowce troche osiadl moze byl zbyt pewny ze juz wygrali ten mecz, ale z taka gra jaka gral tur.. daj boze zeby kazda nasza druzyna ktora wejdzie do 3 ligi grala taka pilke.

autor: ~anonim 2009-06-07 21:48:37

avatar Dobrze napisane "zabrała się banda pijusów i jeden tylko w piłke potrafi grać, ale na leszczy wystarczy. III liga trzymam za Tur kciuki żeby awansował, później kupa śmiechu.

autor: ~.... 2009-06-07 22:04:20

avatar ..dobrze, że tylko jeden miał pojęcie o grze, bo jak by było więcej to bielskie gwiazdy już w przerwie by się między sobą pozabijały hehehe

autor: ~Piast Gora 2009-06-07 22:08:52

avatar dobrze ktos napisal "banda pijusow" bylem na meczu Piasta B. z turem. piast praktycznie nic nie gral za to tur gral jak natchniony. rozklepali tez Hetmana B. u siebie 3:1 wiec niech mi nikt nie mowi ze tur gra slabo, ze ma pare gwiazdeczek tak jak napisal to ktos na tej stronie. poprostu mieli gorszy dzien od 65 minuty meczu grali zeczywiscie nie najlepiej, ale dobrzyniewo nie gralo lepiej wrecz przeciwnie gralo gorzej tyle ze mieli szczescie no i na tym nalezalo by skonczyc ta dyskusje o 3 lidze dla tura bo jak najbardziej bylala by zasluzona o ile awansuja w co szczerze wierze bo to dobry i poukladany zespol

autor: ~... 2009-06-07 22:09:25

avatar

a i jeszcze chroń boże tur przed kompromitacją po awanie aaaaaaaaaaaamen

autor: ~p 2009-06-07 22:14:51

avatar naprawde  jak patrze co pisze "...," to mi sie smiac chce. chron boze korone przed spadkiem, tur moze nie awansowac ale dobrzyniewo na 100% spada z ligi, nie ma szans na utrzymanie wiec przestancie pisac o turze ze niby skompromituje sie w 3 lidze. w pucharze wygrywali z pewniakami do pozostania w 3 lidze wiec nie ma tutaj o czym mowic

autor: ~... 2009-06-07 22:27:48

avatar więc tego im życzę z całego serca

autor: ~chudini 2009-06-07 22:41:38

avatar o proszę ile komentarzy, chyba strona staje sie popularna:))kolego Tur nikt tu nie pisał "nasze skladne akcje", więc proszę doczytać dokładnie.No i stwierdzenie "banda pijusow" to chyba lekkie przegięcie

autor: ~kretou 2009-06-08 12:03:45

avatar Boli Bielszczan, że nie wywieźli 3 punktów i tyle. Przypomnę, że w pierwszej połowie Korona mogła też strzelić jedną, a nawet dwie bramki. Z tą pałą do przodu to też trochę przesadzacie. Już pisałem na stronie Promienia, że Tur naprawdę pokazał kilka fajnych zagrań na pamięć z pierwszej piłki i to się mogło podobać. Banda pijusów to chyba o Waszych kibicach, którzy nie próżnowali na trybunach.

autor: kretou 2009-06-08 13:00:31

Profil kretou w Futbolowo A i radził bym zadbać o atmosferę w drużynie, bo po meczu, a nawet w jego trakcie nie za ładnie się odzywaliście do siebie.

autor: ~szymonek 2009-06-10 09:53:42

avatar

Tyfusy zamknijcie jadaczki na temat Tura bo do pięt im nie dorastacie a wygraliście tylko dzięki swojemu preziowi którego obecność podczas ciszy wyborczej tak przestraszyła czarnego z gwizdkiem, że nawet jakby w waszym polu karnym piłkarz gości był martwy to karnego by nie odgwizdał. A złość pomeczową chłopaków z Bielska rozumiem bo na mecze czołowej druzyny ligi nie wysyła się ogonów do sędziowania którzy skutecznie odbierają chęć do gry. Tyle co pokazali wydumanych pozycji spalonych to szał pał. Amen pisiory.

autor: ~;/ 2009-06-10 11:37:37

avatar Tylko na tyle was stać, tłumaczenia, że sędzia źle podnosi, że my to gramy inni nie, śmiech na sali. Dowodzi to tylko jednego nie jesteście tacy mocni jak sie wam wydaje,a pysiorki to napewno wy bo jaj nie macie, bo graliście jak ci...