Sport.pl

Aktualności

Trudny tydzień za nami.

• autor: milo29, 2010-08-29 21:39

Trochę się działo w zeszłym tygodniu. Rozegraliśmy trzy mecze. W pierwszym dość łatwo poradziliśmy sobie z rezerwami Pogoni i wygraliśmy pewnie 3:0. Później przyszedł środowy mecz z Czeremchą, niestety po meczu walki przegraliśmy 4:3. Po tym meczu emocje były duże i każdy czekał na niedzielny mecz z Juchnowcem.

Pogoda tylko do grania, trochę popadało, a że Magnat ma najładniejszy obiekt w regionie, to mecz zapowiadał się ciekawie.

Nasze spotkania zawsze były twarde i ciężko nam się gra z Juchnowcem. Coraz młodszy skład mają i widać, że grać potrafią. W pierwszej połowie było bardzo dużo walki. Sytuacji podbramkowych zbyt dużo nie było z obu stron. Magnat miał dwa groźne strzały, ale nasz bramkarz poradził sobie. My również mieliśmy z dwie akcje, ale nie były one 100%, trochę brakowało nam zimnej krwi. W drugiej połowie zdobyliśmy lekka przewagę. Dość łatwo potrafiliśmy przedostać się pod bramkę gospodarzy, niestety strzały mijały bramkę.

Wyglądało, że mecz skończy się remisem. W około 70 minuty dość spory błąd popełnili młodzi defensorzy Juchnowca i sam na sam wyszedł Dawid, na nasze i jego szczęście zdobył gola.

Magnat próbował jeszcze mocniej przycisnąć, ale wszystko kończyło się na 30 metrze lub niecelnym strzałem.

Mecz walki, zbyt dużo sytuacji podbramkowych nie było, ale tempo dość szybkie kilka ładnych akcji również było, widowisko mogło się podobać. Widać dużą poprawę w grze obronnej całej naszej drużyny, porównując do meczu z Czeremchą.

Duża koncentracja i przede wszystkim asekuracja we wszystkich formacjach. Każdy dziś zawalczył, nie było strat, po których gospodarze mogli nas skontrować.

Również ważne, że nasi młodzieżowcy już weszli do zespołu i ich gra jest naprawdę dobra, są ważnym punktem naszej drużyny, brawo dla nich za to.